- Inhoud: 45 - 50 liter
- Verpakking: Pak 5 à 20 stuks
Pedaalemmer Simplehuman Slim kunststof 40 liter
Mooie ruimtebesparende pedaalemmer van Simplehuman, gemaakt van sterk kunststof met een ruime inhoud van 40 liter. Deze stijlvolle prullenbak opent eenvoudig met het solide geintegreerde voetpedaal. De pedaalemmer staat op een stevige voet met antislip. De afvalzak is ook niet zichtbaar aan de buitenkant omdat de brede mat RVS rand hier mooi overheen valt. Zo ziet het er altijd netjes en opgeruimd uit!
- Inhoud: 40 liter; ideaal voor 2-3 personen
- Leverbaar in zwart, grijs en wit
- Afmeting: bxdxh = 26x51x62,6 cm
- Plastic romp met RVS metalen dekselrand
Maatwerk afvalzak code N
De Simplehuman afvalzak code N is perfect passend in deze pedaalemmer. Omdat de afvalbak geen binnenemmer heeft is een perfect passende afvalzak wel noodzakelijk. De afvalzakken van Simplehuman zijn vervaardigd van extra dik plastic met een dubbele zoom en een trekkoord.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Simplehuman |
| Productlijn | Slim |
| Soort | Pedaalemmer |
| Materiaal | Kunststof |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Garantie | 5 jaar |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 40 liter |
| Vorm | Ovaal |
| Breedte in cm | 26 cm |
| Diepte in cm | 51 cm |
| Hoogte in cm | 62,6 cm |
| Binnenemmer | |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Uitneembare binnenemmer | Nee |
| Deksel | |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Bediening | Pedaal |
| Deksel sluit met vertraging | Ja |
| Deksel blijft open (stay open) | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | N |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Vlamdovend | Nee |
| Handgrepen | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |




