Simplehuman Slim Step Can plastic 40 liter grijs
50,22
41,50
✓ 4 - 9 werkdagen in huis
Bijbehorende artikelen
- Stevig voetpedaal
- Geschikt voor smalle ruimtes
- Afvalzak niet zichtbaar dankzij deksel
- Makkelijk te verplaatsen dankzij wielen
Een lichtgewicht plastic prullenbak van Simplehuman, gemaakt van stevig kunststof met een inhoud van 40 liter. Deze prullenbak is ontworpen voor optimaal gebruik van de kleinste ruimtes. De pedaalemmer staat op een stevige voet met antislip. Het deksel opent zich met een stevig voetpedaal dat niet uitsteekt.
Eigenschappen
- Inhoud: 40 liter; ideaal voor 2 tot 3 personen
- Kleur: Grijs
- Afmeting: BxDxH = 26x49x64 cm
- Geschikt voor smalle ruimtes, verrijdbaar
Afvalzakcode K
Elke Simplehuman vuilniszak heeft een eigen unieke en herkenbare afvalzakcode. In de Simplehuman Step Can zit een sticker aan de binnenzijde van de pedaalemmer of binnenemmer met daarop deze unieke afvalzakcode K.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 0838810012827 |
| Merk | Simplehuman |
| Productlijn | Slimline |
| Soort | Pedaalemmer |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Garantie | 5 jaar |
| Externe voorraad | 0 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 40 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 26 cm |
| Diepte in cm | 49 cm |
| Hoogte in cm | 64 cm |
| Binnenemmer | |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Uitneembare binnenemmer | Nee |
| Deksel | |
| Kleur deksel | Grijs |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Bediening | Pedaal |
| Deksel sluit met vertraging | Ja |
| Deksel blijft open (stay open) | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | K |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Vlamdovend | Nee |
| Handgrepen | Nee |
| Verrijdbaar | Ja |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
Andere klanten kochten ook







