Simplehuman afvalzakken code B wit - 6 liter - 30 stuks
6,05
5,00
✓ Op voorraad
- Gemaakt van 50% gerecycled plastic
- Gemaakt van sterk LDPE plastic: voorkomt scheuren
- Handige dispenserverpakking
- Extra stevige trekband met dubbele zoom
- Perfect passend in Simplehuman prullenbakken
Simplehuman afvalzakken code B zijn maatwerk afvalzakken met een inhoud van 6 liter. Deze witte afvalzakken zijn speciaal ontworpen voor de Simplehuman afvalbakken. Het voordeel van deze maatwerk vuilniszakken, is dat de zakken niet in de afvalbak glijden en altijd netjes uit het zicht zijn. De afvalzakken hebben sterke handgrepen met trekkoord en zijn vervaardigd van extra dik plastic. Dit extra sterke plastic met een dubbele zoom voorkomt gaten en scheuren.
Eigenschappen
- Kleur: wit
- Afmeting: B32 x L39,8 cm
- Dikke dubbele zoom
- Handig trekkoord met handgrepen
- Dispenserverpakking, een voor een te pakken, zonder perforatie
Simplehuman afvalzakcode B
Elke Simplehuman afvalzak heeft een unieke code die je terugvindt op een sticker aan de binnenzijde van je afvalbak.
Geschikt voor:
- Simplehuman Semi-Round Step can 6 liter
- Simplehuman Plastic Step can 6 liter
- Simplehuman Round Step can 6 liter
- Simplehuman Profile Step can 6 liter
- Simplehuman Retro Step 6 liter
- Simplehuman Square Open can 6 liter
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 0838810003122 |
| Soort | Afvalzakken |
| Merk | Simplehuman |
| Inhoud | 6 liter |
| Kleur | Wit |
| Afvalzakcode | B |
| Materiaal | LDPE |
| Trekband | Ja |
| Composteerbaar | Nee |
| Afmeting (BxL) | 32 x 40 cm |
| Breedte in cm | 32 cm |
| Lengte in cm | 39,8 cm |
| Verpakking | Dispenser |
| Aantal zakken | 30 zakken in dispenser |
| Hoeveelheid | 30 zakken |
| Externe voorraad | 1 |
Andere klanten kochten ook






