Simplehuman biozakken code Z - 4 liter - 600 stuks
296,45
245,00
✓ Nog 1 op voorraad
- Biologisch afbreekbaar
- Milieuvriendelijk
- Composteerbaar
- Grootverpakking
- Zonder trekband
De biologisch afbreekbare vuilniszakken hebben een inhoud van 4 liter en zijn speciaal bedoeld voor het GFT compartiment van Simplehuman prullenbakken. Deze afbreekbare GFT zakjes zijn milieuvriendelijk en composteerbaar volgens de Europese norm EN-13432.
Eigenschappen
- Kleur: Groen
- Inhoud: 4 liter
- Met OK compost keurmerk
- Afmeting: B31 x L37,5 cm
- Zonder trekband
- Verpakt per 30 afvalzakjes
- Grootverpakking 20 x 30 stuks = 600 zakken
Afvalzakcode Z
Elke Simplehuman vuilniszak heeft een eigen unieke en herkenbare afvalzakcode. In de Simplehuman afvalbak zit een sticker aan de binnenzijde van de pedaalemmer of binnenemmer met daarop deze unieke afvalzakcode.
De afvalzakken met code Z passen in de volgende Simplehuman afvalbakken:
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 30838810024623 |
| Soort | Biozakken |
| Merk | Simplehuman |
| Inhoud | 4 liter |
| Kleur | Groen |
| Afvalzakcode | Z |
| Materiaal | Biobased composteerbaar |
| Trekband | Nee |
| Composteerbaar | Ja |
| Afmeting (BxL) | 31 x 37,5 cm |
| Breedte in cm | 31 cm |
| Lengte in cm | 37,5 cm |
| Verpakking | Pak 20 à 30 stuks |
| Aantal zakken | 30 zakken in dispenser |
| Hoeveelheid | 600 zakken |
| Externe voorraad | 0 |
Andere klanten kochten ook


