Simplehuman inbouw prullenbak 30 liter zwart
83,49
69,00
✓ Nog 1 op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Eenvoudige montage met 4 schroeven
- Gelagerde uitschuifrail
- Grote inworp
- Niet afsluitbaar
De Simplehuman Pull Out inbouw prullenbak van 30 liter is een erg handige afvalemmer voor in de keuken. De uitschuifbare afvalbak past in elk keukenkastje en is eenvoudig zelf te monteren met 4 schroeven. Je hebt altijd een grote prullenbak beschikbaar en het afval is uit het zicht. De inbouwprullenbak heeft een stevig stalen frame en schuift met behulp van de verchroomd stalen greep volledig uit het kastje.
Eigenschappen
- Inhoud: 30 liter
- Kleur: Zwart
- Afmeting: bxdxh = 24,8 x 45 x 48,5 cm
- Verchroomd stalen handgreep
- Uitschuifrail met kogellagers
- Perfect passende Simplehuman afvalzakken code K
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 0838810001760 |
| Merk | Simplehuman |
| Soort | Afvalemmer |
| Systeem | Inbouw |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Kleur | Zwart |
| Plaatsing | Keukenkast |
| Gebruik | Binnen |
| Garantie | 5 jaar |
| Externe voorraad | 68 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 30 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 24,8 cm |
| Diepte in cm | 45 cm |
| Hoogte in cm | 48,5 cm |
| Deksel | |
| Deksel | Nee |
| Bediening | Open inworp |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | K |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Handgrepen | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook



