Spontex Pro Sponrex 31 wit, roze - Doos 6x10 stuks
85,91
71,00
✓ Nog 1 op voorraad
- Dubbele functie: sponzen en schuren
- Goede absorptie
- Handige kleurcodering (sanitair)
De Spontex Pro Sponrex 31 wit, roze is een cellulose spons met een schuur oppervlak voor nat gebruik. De spons heeft een goede absorptie capaciteit. De spons heeft een dubbele functie door de schuur- en spons oppervlakken. De spons is makkelijk schoon te maken, waardoor hij een lange tijd meegaat. De roze kleur staat voor het schoonmaken van sanitaire ruimtes. Ideaal voor de poetsploeg op kantoren, scholen en openbare ruimtes. Uiteraard kun je de spons ook voor andere doeleinden gebruiken.
Eigenschappen:
- Het sponsgedeelte is biologisch afbreekbaar
- Merk: Spontex
- Productlijn: Sponrex
- Materiaal spons: Cellulose
- Groot absorptievermogen
- Makkelijk schoon te maken
- Schurende witte kant
- Schuurkracht voor krasgevoelige oppervlakken
- Ook in kleinverpakking Sponrex 31 schuurscpons roze/wit 10 stuks
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 3384120119208 |
| Merk | Spontex |
| Soort | Schuurspons |
| Kleur | Roze |
| Externe voorraad | 0 |
| Afmetingen | |
| Lengte in cm | 7 cm |
| Breedte in cm | 19,5 cm |
| Hoogte in cm | 25,5 cm |

