Spontex Pro Sponrex 74 schuurspons groen, geel - Doos 6 x 10 stuks
83,49
69,00
✓ Nog 1 op voorraad
De dunne Sponrex 74 schuurspons is een veel verkochte schuurspons van cellulose met een schuurpad van gerecyclede vezels en zijn geschikt voor een breed scala aan schoonmaakwerkzaamheden. De spons heeft een uitstekend absorberend vermogen en is voorzien van een top kwaliteit schuurlaag. Handig voor ontvetten, licht opschuren en ontroesten.
Eigenschappen:
- Merk: Spontex
- Productlijn: Sponrex
- Afmeting lxbxh = 130x84x28 mm
- Materiaal spons: Cellulose
- Materiaal schuurpad: Synthethische vezels
- Groot absorptievermogen
- Doos 6x10 stuks
- Ook leverbaar in kleinverpakking Sponrex 74 schuurspons 10 stuks
Wasvoorschriften:
- Wasbaar op 60°C met normale schoonmaakmiddelen
- Ontsmetten met bleekwater(0.2g cl²/L.)
- Voor eerste en na elk gebruik goed uitspoelen
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 3384120119260 |
| Merk | Spontex |
| Soort | Schuurspons |
| Kleur | Groen, geel |
| Externe voorraad | 14 |
| Afmetingen | |
| Vorm | Rechthoek |
| Lengte in cm | 130 mm |
| Breedte in cm | 84 mm |
| Hoogte in cm | 28 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Cellulose / Microvezels |
| Verpakking | |
| Verpakking | Doos |
| Aantal pakken | 6 pakken |



