Staande asbak Arkea 3 liter mangaangrijs
271,65
224,50
✓ Op voorraad
Professionele asbakzuil van gepoedercoat staal voor buiten. De staande asbak heeft een anti corrosiebehandeling en is UV bestendig. De asbak staat stabiel op een voetplaat met voorbereiding om aan de grond te bevestigen. De asbak heeft een grote inhoud van 3 liter en heeft een capaciteit van 1800 sigaretten peuken.
Eigenschappen
- Inhoud: 3 liter
- Kleur: Mangaangrijs
- Afmeting: LxBxH = 26,5x13x98 cm
- Weersbestendig
- Recyclebaar
- Capaciteit: 1200 peuken
Het legen van deze vrijstaande asbak is vrij eenvoudig. De asbak is afsluitbaar en afneembaar. Een driekantsleutel wordt standaard meegeleverd.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 3019920565190 |
| Merk | Rossignol |
| Soort | Asbak |
| Asbaksoort | Staande asbak |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen, Buiten |
| Kleur | Mangaangrijs |
| Materiaal | Metaal |
| Externe voorraad | 0 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 3 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Lengte in cm | 26,5 cm |
| Breedte in cm | 13 cm |
| Hoogte in cm | 98 cm |
| Capaciteit asbak | 1200 peuken |




