Staander Bammens Capitole verzinkt staal 1100 mm met voetplaat
264,99
219,00
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Geschikt voor alle Bammens Capitole buitenafvalbakken
- Stevige plaasting
- Hufterproof: kan tegen een stootje
De staander met voetplaat voor de Bammens Capitole zorgt ervoor dat je de Bammens buitenafvalbakken stevig in de grond kunt zetten. Een staander met voetplaat is perfect geschikt voor plaatsing in woonwijken, winkelcentra of op schoolpleinen. Kortom: op plekken met bestrating. De staander is geschikt voor alle Bammens Capitole buitenafvalbakken. Zowel voor de Capitole Classic als voor de Capitole Prestige.
Eigenschappen
- Kleur: Staal
- Afmeting: BxDxH= 60 x 30 x 110 cm
- Materiaal: Verzinkt staal
- Geschikt voor de Capitole Classic en Capitole Prestige.
Wil je de Bammens Capitole plaatsen op een plek in de losse grond? Bijvoorbeeld in het park of een speeltuin? Ga dan voor een losse staander met anker.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 7422247641656 |
| Merk | Bammens |
| Soort | Bevestigingspaal |
| Accessoire voor | Bammens Capitole |
| Kleur | Staal |
| Gebruik | Buiten |
| Plaatsing | Beugel |
| Afmetingen | |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 60 cm |
| Diepte in cm | 30 cm |
| Hoogte in cm | 110 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Staal |
Andere klanten kochten ook






