Sticker Triomf GFT groen
14,52
12,00
✓ Op voorraad
- Nederlandstalige sticker
- Maakt afval scheiden makkelijk
- Zelf te plakken
GFT sticker voor de afvalbak Triomf / Campus Goool. Een handige sticker om afval scheiden makkelijk te maken. Door deze sticker op de prullenbak te plakken, zie je in een oogopslag in welke afvalbak je het afval kunt weggooien. Deze stickerset heeft Binqer zelf ontworpen.
Eigenschappen
- Kleur: groen
- Afvalstroom: GFT
- UV en weersbestendig
- Geschikt voor de buitenste inworpgaten
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 6097146042067 |
| Merk | Binqer |
| Productlijn | Triomf |
| Soort | Accessoire |
| Accessoires | Stickers |
| Accessoire voor | Triomf |
| Kleur | Groen |
| Gebruik | Binnen |
| Afmetingen | |
| Vorm | Rechthoek met afgeronde hoek |
| Diameter in cm | Ø 21,2 cm |
| Lengte in cm | 27,7 cm |
| Breedte in cm | 27,7 cm |




