Quartz Black Toiletborstel met houder RVS
57,48
47,50
✓ 2 - 3 werkdagen in huis
- Strak design
- Geschikt voor wandmontage
- Inclusief zwarte toiletborstel
Deze stevige en hygiënische toiletborstelhouder met toiletborstel is een echte eyecatcher voor in jouw sanitaire ruimte. De toiletborstelhouder kan zowel staand als hangend gebruikt worden. De toiletborstel is van kunststof. Combineer deze toiletaccessoire met andere items uit de Quartz serie voor een luxe uitstraling en de beste efficiëntie.
Eigenschappen:
- Kleur: zwart
- Materiaal: RVS gepoedercoat
- Afmeting (BxDxH): 8 x 9,2 x 38 cm
- Artikel 448951
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 4054009262927 |
| Merk | Euro Products |
| Productlijn | Quartz Black |
| Soort | Toiletborstel met houder |
| Kleur | Zwart |
| Artikel | 448951 |
| Ruimte | Sanitaire ruimte |
| Afmetingen | |
| Breedte in cm | 8 cm |
| Diepte in cm | 9,2 cm |
| Hoogte in cm | 38 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | RVS |
Andere klanten kochten ook
