Pearl Black Toiletrolhouder voor Maxi Jumbo rollen
45,38
37,50
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Besparing in arbeid en ruimte
- Hoge capaciteit per rol
- Afsluitbaar met universele sleutel
Deze nette Pearl Black toiletrolhouder is geschikt voor druk bezochte ruimtes. De semi transparante Jumbo Maxi is geschikt voor toiletrollen met een maximale diameter van 29 cm. Wanneer de eerste rol op is, valt de tweede rol automatisch in positie. De grootte van de rol zorgt voor minder vervanging en daardoor minder arbeid. Is de toiletrol op? Dan vervang je eenvoudig de rol door een nieuwe.
Eigenschappen:
- Kleur: zwart
- Materiaal: ABS kunststof
- Afmeting: 33,1 x 12,7 x 35,8 cm (BxDxH)
- Geschikt voor toiletrollen met een maximale diameter van 29 cm
- Veel capaciteit per rol
- Eenvoudig te openen
- Artikel 431054
Dit toiletpapier past in de Toiletrolhouder Pearl Black Jumbo Maxi:
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8717278494708 |
| Merk | Euro Products |
| Productlijn | Pearl Black |
| Soort | Toiletrolhouder |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik | Binnen |
| Plaatsing | Muurbevestiging |
| Artikel | 431054 |
| Ruimte | Sanitaire ruimte |
| Afmetingen | |
| Breedte in cm | 33,1 cm |
| Diepte in cm | 12,7 cm |
| Hoogte in cm | 35,8 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Eigenschappen papier | |
| Soort toiletrol | Maxi Jumbo |
Andere klanten kochten ook








