Tork T1 toiletrolhouder Jumbo wit - 554000
63,53
52,50
✓ 2 - 3 werkdagen in huis
- Hygiënisch: makkelijk schoonmaken
- Minder papierverspilling
- Veel capaciteit per rol
- Besparing in ruimte en arbeid
- Zichtvenster: snel het bijvulmoment zien
De Tork Toiletpapier dispenser T1 Jumbo is ideaal voor drukbezochte toiletruimtes. Geschikt voor T1 jumbo toiletrollen, met hoge capaciteit en minder navulmomenten. Het moderne, gesloten ontwerp beschermt tegen vuil en zorgt voor hygiënisch gebruik.
Eigenschappen:
- Kleur: wit
- Afmetingen bxdxh: 437 × 133 × 360 mm
- Geschikt voor Tork T1 Jumborollen
- Restrolfunctie voorkomt verspilling
- Remsysteem voor gecontroleerd verbruik
- Stevige kunststof behuizing, kleur: zwart
- Transparant venster voor vulindicator
Keurmerk
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 7322540349283 |
| Merk | Tork |
| Productlijn | Tork T1 |
| Soort | Toiletrolhouder |
| Kleur | Wit |
| Gebruik | Binnen |
| Plaatsing | Muurbevestiging |
| Ruimte | Sanitaire ruimte |
| Afmetingen | |
| Vorm | Rond |
| Breedte in cm | 43,8 cm |
| Diepte in cm | 13,3 cm |
| Hoogte in cm | 36 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Eigenschappen papier | |
| Soort toiletrol | Maxi Jumbo |


