Vikan Hygiëne universele afwasborstel blauw - lange steel
12,71
10,50
✓ 2 - 3 werkdagen in huis
Bijbehorende artikelen
- Voldoet aan HACCP-richtlijnen
- Comfortabel in gebruik
- Ideaal voor moeilijk bereikbare oppervlakken
De Vikan Hygiëne universele afwasborstel 41863 is een ergonomische handborstel ontworpen voor het effectief reinigen van kleine oppervlakken als tafels, pannen en snijplanken. De borstel is voorzien van medium harde polyester vezels en een schuine handgreep die de hand van de gebruiker verhoogt ten opzichte van het reinigingsoppervlak, waardoor het risico op letsel wordt verminderd. De steel van deze afwasborstel is langer dan de standaard variant, zodat moeilijk bereikbare oppervlakken ook schoon worden.
Eigenschappen
- Afmetingen lxbxh: 415 x 71 x 75 mm
- Materiaal: Kunststof
- Materiaal vezels: Polyester
- Vezel soort: Medium vezels
- Vezel lengte: 36 mm
- Artikel Vikan: 41863
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5705020418631 |
| Merk | Vikan |
| Artikel Vikan | 41863 |
| Productlijn | Vikan Hygiëne |
| Soort | Afwasborstel |
| Type haren | Medium haren |
| Kleur | Blauw |
| Gebruik | Binnen & buiten |
| Afmetingen | |
| Lengte in cm | 41,5 cm |
| Breedte in cm | 7,1 cm |
| Hoogte in cm | 7,5 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal haren | Polyester |
Andere klanten kochten ook







