Vikan Hygiëne handveger 33 cm - medium hard
10,89
9,00
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Voldoet aan HACCP-richtlijnen
- Comfortabel in gebruik
- Ideaal voor ruwe of oneffen oppervlakken
- Geschikt voor grover vuil
De Vikan Hygiëne medium handveger 45893 is een ergonomische veger ontworpen voor het effectief reinigen van fragile oppervlakken. Ideaal voor het vegen van kleine deeltjes zoals bloem, poeder, stof en kruimels, op werkbladen, transportbanden of keukens. Door de medium harde haren komt de veger gemakkelijker tussen voegen, tegels en andere moeilijkbereikbare plekken.
Eigenschappen
- Afmetingen lxbxh: 330 x 35 x 110 mm
- Materiaal: Kunststof
- Materiaal vezels: Polyester
- Vezel soort: Medium vezels
- Vezel lengte: 50 mm
- Artikel Vikan: 45893
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5705020458934 |
| Merk | Vikan |
| Artikel Vikan | 45893 |
| Productlijn | Vikan Hygiëne |
| Soort | Handveger |
| Type haren | Medium haren |
| Kleur | Blauw |
| Gebruik | Binnen & buiten |
| Afmetingen | |
| Lengte in cm | 33 cm |
| Breedte in cm | 3,5 cm |
| Hoogte in cm | 11 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal haren | Polyester |
Andere klanten kochten ook







