Wandasbak robuust 3 liter roestvrijstaal mat RVS
102,85
85,00
✓ Op voorraad
- Grote capaciteit
- Roest niet
- Eenvoudig te ledigen
Een mooie roestvrijstalen wandasbak geschikt voor montage aan de wand of de muur. Een zeer praktische asbak door het handvat, slot en uitneembare binnenemmer. Het grote voordeel van een wandbevestiging is dat je hem op gebruikshoogte kan monteren. De binnenbak heeft een inhoud van 3 liter en wordt gehaakt aan de binnenzijde van de robuuste wandasbak.
Eigenschappen:
- Inhoud: 3 liter
- Kleur front: mat RVS
- Kleur zijpaneel: mat RVS
- Materiaal: Roestvrijstaal
- Afmeting: lxbxh = 24x10x32 cm
- Capaciteit: 375 peuken
- UV bestendig
- Inclusief driekantsleutel
- Inclusief montagemateriaal
Geschikt voor zowel binnen als buiten op plaatsen waar roken is toegestaan.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631659999 |
| Merk | V-part |
| Soort | Asbak |
| Asbaksoort | Wandasbak |
| Plaatsing | Muurbevestiging |
| Gebruik | Binnen, Buiten |
| Kleur | Mat RVS |
| Materiaal | RVS |
| Externe voorraad | 287 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 3 liter |
| Lengte in cm | 24 cm |
| Breedte in cm | 10 cm |
| Hoogte in cm | 32 cm |
| Capaciteit asbak | 375 peuken |



