Zachte bezem kokoshaar 40 cm met bezemsteel 150 cm
13,31
11,00
✓ Op voorraad
1 stuk
11,00
5 stuks
9,75 p/st.
Je bespaart 11%
10 stuks
9,00 p/st.
Je bespaart 18%
Bijbehorende artikelen
- Voor binnen
- Voor gladde binnenvloeren
- Geschikt voor lange mensen
Deze zachte zaalbezem is geschikt voor het schoonvegen van gladde binnenvloeren. De bezem heeft zachte kokos haren waardoor de vloer niet snel zal beschadigen. De bezem is voorzien van een steel van 150 cm. Ter ondersteuning is de steel met een verstevigingsbeugel aan de bezem gemonteerd.
Eigenschappen
- Breedte bezem 40 cm
- Inclusief steel 150 cm
- Zachte bezem met kokosharen (bruin)
- Voor binnen
Tip
Zet na gebruik de bezem niet met de haren op de grond. Je kunt deze bezem beter ophangen of met de steel op de grond zetten. Als u de bezem wel met de haren op de grond zet, bestaat de kans dat de haren krom gaan staan en het gebruik niet meer optimaal is.
Keurmerk
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8712448298704 |
| Merk | Talen Tools |
| Steeltype | Met steel |
| Soort | Kokos bezem |
| Type haren | Zachte haren |
| Kleur | Bruin |
| Gebruik | Binnen |
| Afmetingen | |
| Lengte steel in cm | 150 cm |
| Breedte in cm | 40 cm |
| Hoogte in cm | 10,7 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Hout |
| Materiaal steel | Hout |
| Materiaal haren | Kokosvezel |
Andere klanten kochten ook









