Quartz Black Foam Zeepdispenser 1000 ml.
32,07
26,50
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Geschikt voor drukbezochte ruimtes
- Besparing door schuimzeep
- Voordelig doseersysteem: minder verspilling
- Gebruiksvriendelijk drukknopmechanisme
- Foam niet inbegrepen - los verkrijgbaar
De zeepdispenser Euro Quartz 1000 ml foam is een gebruiksvriendelijke zwarte zeepdispenser waarmee je je handen gemakkelijk voorziet van een gedoseerde hoeveelheid handzeep. Dankzij het eenvoudige drukknopsysteem krijg je precies genoeg handzeep voor één wasbeurt. Via het indicatievenster is goed zichtbaar hoeveel er nog in het flacon zit. Is de flacon leeg? Dan is hij met een navulling eenvoudig en snel te vervangen. De bijpassende schuimende zeep geeft een extra zacht gevoel.
Eigenschappen:
- Kleur: zwart
- Materiaal: kunststof
- Afmeting: 12,5 x 11,5 x 28 cm (BxDxH)
- Foamzeep uitnemen met één druk op de knop
- Zuinig in zeepverbruik
- Gesloten systeem
- Artikelnummer: 441251
- Quartzline circle: gemaakt van 70% gerecycled ABS-kunststof
Productvideo:
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8717278498409 |
| Merk | Euro Products |
| Productlijn | Quartz Black |
| Soort | Zeepdispenser |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik | Binnen |
| Plaatsing | Muurbevestiging |
| Bediening | Handmatig |
| Artikel | 441251 |
| Ruimte | Sanitaire ruimte |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 1000 ml |
| Breedte in cm | 12,5 cm |
| Diepte in cm | 11,5 cm |
| Hoogte in cm | 28 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Eigenschappen zeep | |
| Soort zeep | Schuimzeep (foam) |
Andere klanten kochten ook







