Zonnepaneelborstel + waterdoorlatende steel (set)
- Ideaal voor zonnepanelen
- Complete set: alles bij elkaar
- Waterdoorlatend en uitschuifbaar: makkelijk voor hoogtes
- Aansluitbaar op je tuinslang: gardena aansluiting
Maak het schoonmaken van zonnepanelen een stuk makkelijker met deze complete set van een waterdoorlatende telescoopsteel en zonnepanelenborstel. Dankzij de wateraanvoer via de steel reinig je je zonnepanelen efficiënt en zonder gedoe met emmers of losse hulpmiddelen. De zachte borstelharen verwijderen vuil en aanslag zonder krassen achter te laten, terwijl de harde binnenvezels zorgen voor extra reinigingskracht bij hardnekkiger vuil.
De aluminium telescoopsteel ligt licht in de hand en is uitschuifbaar tot 4 meter, zodat je eenvoudig hoge of lastig bereikbare zonnepanelen schoonmaakt. Dankzij de Gardena aansluiting sluit je de set gemakkelijk aan op een tuinslang. Ideaal voor regelmatig onderhoud en een optimaal rendement uit je zonnepanelen.
Eigenschappen
- Complete set met waterdoorlatende telescoopsteel en zonnepanelenborstel
- Ideaal voor het schoonmaken van zonnepanelen
- Borstelbreedte: 26 cm
- Zachte buitenvezels voorkomen krassen
- Harde binnenvezels voor extra reinigingskracht
- Waterdoorlatende telescoopsteel
- Uitschuifbaar tot 4 meter (3 x 1,40 meter)
- Materiaal steel: aluminium
- Kleur steel: aluminium / zwart
- Voorzien van Gardena aansluiting
- Met Duits schroefdraad
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Betra |
| Soort | Borstel |
| Kleur | Alugrijs, zwart |
| Gebruik | Buiten |
| Afmetingen | |
| Lengte in cm | 140 - 400 cm |
| Breedte in cm | 26 cm |
| Lengte steel in cm | 140 - 400 cm |
| Verstelbaar / uitschuifbaar | Ja |





