Buitenafvalbak Frog Buddy 75 liter
302,50
250,00
✓ Op voorraad bij leverancier
Deze Kikker prullenbak is een leuke afvalbak voor scholen, kinderdagverblijven, zwembaden, dierentuin of pretparken om afval gemakkelijk en spelenderwijs onder de aandacht te brengen. Het materiaal van deze buitenafvalbak is rotatiegegoten kunststof (MDPE). Een zeer sterk en duurzame prullenbak geschikt voor binnen en buiten (UV bestendig) en goed schoon te houden met reinigingsmiddelen.
De Frog Buddy heeft een lage inworpopening (422 mm hoog en doorsnede 110mm ) en vrolijke kleuren om kinderen aan te moedigen afval op te ruimen.
Eigenschappen
- Inhoud: 55 liter
- Kleur: groen
- Afmeting: 59,5x51,5x80,5 cm
- Lage inworpopening 42 cm
- Losse plastic binnenemmer
- Voor binnen en buiten
- UV bestendig materiaal
- Ook leverbaar in Dolfijn of Pinguin
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631061914 |
| Merk | V-part |
| Soort | Buitenafvalbak |
| Kleur | Groen |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen, Buiten |
| Externe voorraad | 1 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 75 liter |
| Vorm | Rond |
| Breedte in cm | 59,5 cm |
| Diepte in cm | 51,5 cm |
| Hoogte in cm | 80,5 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakbevestiging | Binnenbak |
| Verrijdbaar | Nee |
| Handgrepen | Nee |
| Vlamdovend | Nee |


