Buitenafvalbak Penguin Buddy 55 liter
364,21
301,00
✓ 2 - 3 werkdagen in huis
Deze Pinguin prullenbak is een leuke afvalbak voor scholen, kinderdagverblijven, zwembaden, dierentuin of pretparken om afval gemakkelijk en spelenderwijs onder de aandacht te brengen. Het materiaal van deze buitenafvalbak is rotatiegegoten kunststof (MDPE). Een zeer sterk en duurzame prullenbak geschikt voor binnen en buiten (UV bestendig) en goed schoon te houden met reinigingsmiddelen.
De Penguin Buddy heeft een lage inworpopening (422 mm hoog en doorsnede 110mm ) en vrolijke kleuren om kinderen aan te moedigen afval op te ruimen.
Eigenschappen:
- Inhoud: 55 liter
- Kleur: zwart, wit, oranje
- Afmeting: 59,5x51,5x80,5 cm
- Lage inworpopening 42 cm
- Losse plastic binnenemmer
- Voor binnen en buiten
- UV bestendig materiaal
- Witruimte om afvalstromen aan te geven
- Ook leverbaar in Dolfijn of Kikker
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631061877 |
| Merk | V-part |
| Soort | Buitenafvalbak |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen, Buiten |
| Externe voorraad | 0 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 55 liter |
| Vorm | Rond |
| Breedte in cm | 59,5 cm |
| Diepte in cm | 51,5 cm |
| Hoogte in cm | 80,5 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Gebruiksgemak | |
| Verrijdbaar | Nee |
| Handgrepen | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook



