Curver Flip Bin afvalbak 50 liter zwart
21,18
17,50
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Handig flipdeksel: makkelijk openen en sluiten
- Eenvoudig schoon te maken
De Curver Flip Bin is een moderne prullenbak die gemak en design perfect combineert. Dankzij het handige flipdeksel gooi je afval moeiteloos weg en blijft alles netjes uit het zicht. De kunststof bak is licht, stevig en eenvoudig schoon te maken. Ideaal voor in de keuken, kantoor of kantine.
Met zijn tijdloze vormgeving past de Curver Flip Bin in iedere ruimte. En omdat de prullenbak gemaakt is van hoogwaardig kunststof, gaat ‘ie jarenlang mee zonder gedoe.
Eigenschappen:
-
Inhoud: 50 liter
-
Afmeting: 29 x 38 x 65 cm
-
Materiaal: Kunststof
-
Kleur: zwart
-
Type deksel: flipdeksel
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 3253922172165 |
| Merk | Curver |
| Soort | Afvalemmer |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Kleur | Zwart |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 50 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 29 cm |
| Diepte in cm | 38 cm |
| Hoogte in cm | 65 cm |
| Deksel | |
| Deksel | Ja |
| Kleur deksel | Zwart |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Bediening | Handmatig |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Handgrepen | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook






