Curver Mistral Flat afvalbak 50 liter antraciet
22,99
19,00
✓ Op voorraad
1 stuk
19,00
4 stuks
18,50 p/st.
Je bespaart 3%
12 stuks
18,00 p/st.
Je bespaart 5%
Bijbehorende artikelen
- Deksel opent met lichte handeling
- Afvalbak bestaat uit een los deksel en afvalbak
- Verhoogd deksel zorgt voor optimale inhoud
- 'Bag lock'-systeem
De grote Curver Mistral afvalbak flat met een inhoud van 50 liter is een fijne prullenbak voor in de keuken, pantry of berging. De prullenbak heeft een compact rechthoekig design waardoor je de afvalemmer overal kwijt kan, bijvoorbeeld tegen een muur of wand.
Eigenschappen
- Inhoud: 50 liter
- Kleur: antraciet
- Deksel opent en sluit met 'bag lock'-systeem
- Gemakkelijk te reinigen
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5412006772600 |
| Merk | Curver |
| Soort | Afvalemmer |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Kleur | Antraciet |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 50 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Lengte in cm | 40 cm |
| Breedte in cm | 32 cm |
| Hoogte in cm | 63 cm |
| Deksel | |
| Deksel | Ja |
| Kleur deksel | Antraciet |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Bediening | Handmatig |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Handgrepen | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook







