Curver Handy+ opbergbox 15 liter transparant met clipdeksel
Nu
6,96
5,75
Van
6,75
✓ Op voorraad
- Stapelbaar
- Afsluitbaar met deksel
- Compatibel met Handy+ serie
Stapelbare Curver Handy+ opbergbox 15 liter is geschikt voor elke toepassing. Doordat de kunststof opslagbak volledig transparant is, kan je heel gemakkelijk de inhoud zien. De boxen zijn voorzien van clipbevestiging, hiermee sluit je de opbergbox goed af. De boxen zijn stapelbaar, dit heeft als voordeel dat je ze compact kunt opruimen en je meer plek overhoudt. De boxen zijn gemaakt van 100% gerecycled plastic.
Eigenschappen:
- Inhoud: 15 liter
- Kleur: transparant
- Afmetingen buiten: 400 x 290 x 200 mm
- Afmetingen binnen: 325 x 240 x 180 mm
- Modulair
- Curver code 243819
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5412006789615 |
| Merk | Curver |
| Productlijn | Handy |
| Kleur | Transparant |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 15 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Lengte in mm | 400 mm |
| Breedte in mm | 290 mm |
| Hoogte in mm | 200 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Gerecycled kunststof |
| Type materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Gebruiksgemak | |
| Handgrepen | Grijprand |
| Deksel | Ja |
| Kleur deksel | Transparant |
| Stapelbaar | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |




