Curver Handy+ opbergbox 35 liter transparant met clipdeksel
13,92
11,50
✓ Op voorraad
1 stuk
11,50
9 stuks
11,25 p/st.
Je bespaart 2%
52 stuks
10,50 p/st.
Je bespaart 9%
- Stapelbaar
- Afsluitbaar met deksel
- Grote inhoud
- Compatibel met Handy+ serie
Stapelbare Curver Handy+ opbergbox 35 liter is geschikt voor elke toepassing. Doordat de kunststof opslagbak volledig transparant is, kan je heel gemakkelijk de inhoud zien. De boxen zijn voorzien van clipbevestiging, hiermee sluit je de opbergbox goed af. De boxen zijn stapelbaar, dit heeft als voordeel dat je ze compact kunt opruimen en je meer plek overhoudt. De boxen zijn gemaakt van 100% gerecycled plastic.
Eigenschappen:
- Inhoud: 35 liter
- Kleur: transparant
- Afmetingen buiten: 490 x 390 x 250 mm
- Afmetingen binnen: 418 x 333 x 235 mm
- Modulair
- Curver code 243819
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5412006789752 |
| Merk | Curver |
| Productlijn | Handy |
| Kleur | Transparant |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 35 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Lengte in mm | 490 mm |
| Breedte in mm | 390 mm |
| Hoogte in mm | 250 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Gerecycled kunststof |
| Type materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Gebruiksgemak | |
| Handgrepen | Grijprand |
| Deksel | Ja |
| Kleur deksel | Transparant |
| Stapelbaar | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |



