Curver Mistral Flat afvalbak 10 liter antraciet
10,89
9,00
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Deksel opent met lichte handeling
- Afvalbak bestaat uit een los deksel en afvalbak
- Verhoogd deksel zorgt voor optimale inhoud
- 'Bag lock'-systeem
De kleine Curver Mistral afvalbak flat met een inhoud van 10 liter is een ideale prullenbak in je sanitaire ruimte. De prullenbak heeft een compact rechthoekig design waardoor je de afvalemmer overal kwijt kan, bijvoorbeeld tegen een muur of wand.
Eigenschappen
- Inhoud: 10 liter
- Kleur: antraciet
- Deksel opent en sluit met 'bag lock'-systeem
- Gemakkelijk te reinigen
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5412006772488 |
| Merk | Curver |
| Soort | Afvalemmer |
| Productlijn | Mistral |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Kleur | Antraciet |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 10 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Lengte in cm | 25,6 cm |
| Breedte in cm | 19 cm |
| Hoogte in cm | 31,8 cm |
| Deksel | |
| Deksel | Ja |
| Kleur deksel | Antraciet |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Bediening | Handmatig |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | C |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Handgrepen | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook






