Curver Vulcano opbergbox 50 liter zwart
Inhoud
30L
50L
12,10
10,00
✓ Op voorraad
1 stuk
10,00
6 stuks
9,75 p/st.
Je bespaart 2%
40 stuks
9,00 p/st.
Je bespaart 10%
- Stapelbaar
- Grote inhoud
Stapelbare Curver Vulcano opbergbox 50 liter is geschikt voor elke toepassing. De opbergboxen hebben aan de korte zijden twee grijpranden om de boxen eenvoudig te verplaatsen. De boxen zijn stapelbaar, dit heeft als voordeel dat je ze compact kunt opruimen en je meer plek overhoudt. De boxen zijn gemaakt van 100% gerecycled plastic.
Eigenschappen:
- Inhoud: 50 liter
- Kleur: zwart
- Afmetingen buiten: 593 x 395 x 303 mm
- Modulair
- Curver code 243688
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5412006019170 |
| Merk | Curver |
| Productlijn | Vulcano |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 50 liter |
| Lengte in mm | 593 mm |
| Breedte in mm | 395 mm |
| Hoogte in mm | 303 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Gerecycled kunststof |
| Gebruiksgemak | |
| Handgrepen | Open 2x |
| Deksel | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
Andere klanten kochten ook




