Curver Vulcano opbergbox 30 liter zwart
- Stapelbaar
- Grote inhoud
Stapelbare Curver Vulcano opbergbox 30 liter is geschikt voor elke toepassing. De opbergboxen hebben aan de korte zijden twee grijpranden om de boxen eenvoudig te verplaatsen. De boxen zijn stapelbaar, dit heeft als voordeel dat je ze compact kunt opruimen en je meer plek overhoudt. De boxen zijn gemaakt van 100% gerecycled plastic.
Eigenschappen:
- Inhoud: 30 liter
- Kleur: zwart
- Afmetingen buiten: 425 x 363 x 263 mm
- Modulair
- Curver code 243737
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5412006713214 |
| Merk | Curver |
| Productlijn | Vulcano |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 30 liter |
| Lengte in mm | 425 mm |
| Breedte in mm | 363 mm |
| Hoogte in mm | 263 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Gerecycled kunststof |
| Gebruiksgemak | |
| Handgrepen | Open 2x |
| Deksel | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
Andere klanten kochten ook




