EKO Mirage X Sensor prullenbak 20 + 20 liter mat RVS
181,50
150,00
✓ Op voorraad bij leverancier
Bijbehorende artikelen
- Afval scheiden mogelijk
- Prullenbak opent hygienisch met sensor
- Geruisloos sluitend deksel
- Batterijen niet inbegrepen
De EKO Mirage X 20 + 20 liter is voorzien van een sensor en fingerprint proof coating. De afvalbak bevat 2 kunststof binnenemmers. Het sensormechanisme voorzien van dynamisch display zorgt voor een simpele bediening en het automatisch en geruisloos openen en sluiten van het kunststof deksel. Door het afneembare deksel is de afvalzak eenvoudig te wisselen. Werkt op 6x AA batterijen (niet inbegrepen).
Eigenschappen
- Inhoud: 2x 20 liter
- Kleur body: mat RVS
- Kleur deksel: zwart
- Afmeting: BxDxH = 47 x 28 x 64,7 cm
- Werkt op 6x AA batterijen (niet inbegrepen)
- Passende afvalzakken: EKO afvalzakken type F1 | 18 - 28 liter
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631198504 |
| Merk | EKO |
| Soort | Sensor prullenbak |
| Materiaal | RVS |
| Kleur | Mat RVS |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 101 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 2x 20 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Lengte in cm | 47 cm |
| Breedte in cm | 28 cm |
| Hoogte in cm | 64,7 cm |
| Binnenemmer | |
| Aantal vakken | 2 vakken |
| Materiaal binnenemmer | Kunststof |
| Uitneembare binnenemmer | Ja |
| Deksel | |
| Kleur deksel | Zwart |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Bediening | Sensor |
| Deksel sluit met vertraging | Ja |
| Deksel blijft open (stay open) | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | D |
| Afvalzakbevestiging | Binnenbak |
| Vlamdovend | Nee |
| Handgrepen | Ja |
Andere klanten kochten ook






