- Inhoud: 40 - 60 liter
- Kleur: Wit
Joseph Joseph afvalzakken IW1 - 24-36 liter - Pak 20 stuks
- Perfrect passend in de Joseph Joseph Totem
- Inclusief trekband
De Joseph Joseph IW1 afvalzakken zijn stevige vuilniszakken van HDPE-plastic, perfect passend voor de Joseph Joseph Intelligent Waste Totem en de Intelligent Waste Stack serie. Met een inhoud van 24-36 liter sluiten ze naadloos aan en zijn eenvoudig te verwisselen dankzij het trekkoord. In de Joseph Joseph afvalbakken zit een verwijzing naar welke zakken in de binnenemmer passen.
Eigenschappen
- Kleur: grijs
- Afmeting: BxL = 60,5 x 63 cm
- Perfect passend in de ladebak van de Intelligent Waste Totem
- Voor 70% gemaakt van post-consumer afval
- Met trekbandsluiting
- Doos 1 rol 20 zakken
Vergelijkbaar alternatief Joseph Joseph IW1
Op zoek naar een vergelijkbaar artikel voor de Joseph Joseph IW1? Een alternatief voor de Joseph Joseph IW1 afvalzakken met trekband zijn de EKO afvalzakken type F, Simplehuman afvalzakken code P en Brabantia afvalzakken code H.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5028420005608 |
| Soort | Afvalzakken |
| Merk | Joseph Joseph |
| Inhoud | 24 - 36 liter |
| Kleur | Grijs |
| Afvalzakcode | IW1 |
| Materiaal | HDPE |
| Trekband | Ja |
| Sluitlint | Ja |
| Composteerbaar | Nee |
| Afmeting (BxL) | 60,5 x 63 cm |
| Breedte in cm | 60,5 cm |
| Lengte in cm | 63 cm |
| Verpakking | Pak |
| Aantal rollen | 1 rol |
| Aantal zakken | 20 zakken per rol |
| Hoeveelheid | 20 zakken |
| Externe voorraad | 52 |



