- Inhoud: 1400 liter
Knapzakken 1400 liter LDPE 50my onbedrukt met perforatie - Doos 20 stuks | Vlarema
- Voldoet aan Vlarema
- Ruime afvalzak
- Geperforeerd: makkelijk persbaar
- Geschikt voor 1400 liter Knapzakhouder
Deze knapzakken 1400 liter zijn gemaakt van gerecycled LDPE folie met een dikte van 50 micron. De 1000 liter knapzakken zijn transparant en niet voorzien van bedrukking. Deze knapzakken zijn geperforeerd zodat ze persbaar zijn. Het vulgewicht van deze zakken is ongeveer 60 kg folie.
Eigenschappen
- Inhoud: 1400 liter
- Kleur: Transparant
- Materiaal: LDPE
- Formaat: 125/42,5 x 210 cm
- Zonder bedrukking
- Met perforatie
- Geschikt voor 1400 liter Knapzakhouder
- Doos 20 zakken
- Voldoet aan Vlarema
LPDE of MPDE knapzakken?
Knapzakken zijn leverbaar in 2 kwaliteiten, te weten de LDPE en MPDE plastic zakken. LDPE folie heeft een dikkere moleculaire structuur is stug en sterk. De zak scheurt minder snel, ook al zit er een gaatje in.
Bijpassende houder
De knapzakken in combinatie met de groot volume knapzakhouder 1400 liter is de meest voordelige en efficiënte manier om plastic, folie, en ander recyclebaar afval in te zamelen. Knapzakken zijn aangepast aan de afmetingen van de knaphouder, zodat deze zonder klemmen in de houder blijven hangen.
Afvalzakcode fabrikant: KNP14-20
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8717624411496 |
| Soort | Afvalzakken |
| Merk | Knapzak |
| Inhoud | 1400 liter |
| Kleur | Transparant |
| Bedrukking | Nee |
| Perforatie | Ja |
| Sluitlint | Nee |
| Afvalzakcode | KNP14-20 |
| Materiaal | LDPE |
| Composteerbaar | Nee |
| Gerecycled | Ja |
| Afmeting (BxL) | 125/42,5 x 210 cm |
| Lengte in cm | 210 cm |
| Breedte in cm | 125 cm |
| Zijvouw in cm | 42,5 cm |
| Dikte | 50 micron |
| Verpakking | Doos |
| Aantal zakken | 20 zakken in dispenser |
| Hoeveelheid | 20 zakken |
| Externe voorraad | 81 |







