Rubbermaid afvalbak kunststof 12,9 liter grijs
13,92
11,50
✓ Op voorraad
Deze papierbak van Rubbermaid heeft een inhoud van 12,9 liter en heeft een grijze kleur. Door zijn moderne en praktische vorm kun je deze papierbak makkelijk kwijt onder een bureau. Een ideale oplossing voor afvalinzameling naast het bureau.
Doordat deze Rubbermaid papierbak is vervaardigd uit sterk Polyethyleen is deze geschikt voor veelvuldig gebruik en kan hij tegen een stootje.
Deze papierbak is ook verkrijgbaar in het blauw of een maatje groter. Wil je liever een andere kleur of vorm? In onze webshop vind je een ruim assortiment Rubbermaid papiermanden.
Eigenschappen
- Inhoud: 12,9 liter
- Kleur: Grijs
- Afmeting: BxDxH = 29x21x30,8 cm
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 0086876018523 |
| Merk | Rubbermaid |
| Soort | Papierbak |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 140 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 12,9 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 29 cm |
| Diepte in cm | 21 cm |
| Hoogte in cm | 30,8 cm |
| Eigenschappen | |
| Bediening | Open inworp |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Deksel | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
| Handgrepen | Nee |



