- Materiaal: Kunststof
Rubbermaid kunststof papierbak 26,6 liter grijs
Deze papierbak van Rubbermaid heeft een inhoud van 26,6 liter en een grijze kleur. Door zijn moderne en praktische vorm kun je deze papierbak makkelijk kwijt onder een bureau. Een ideale oplossing voor afvalinzameling direct naast het bureau. Doordat deze Rubbermaid papierbak is vervaardigd uit sterk polyethyleen is deze geschikt voor veelvuldig gebruik en kan hij tegen een stootje.
Eigenschappen
- Inhoud: 26,6 liter
- Kleur: grijs
- Afmeting: L36,6 x B26 x H38,1 cm
Wil je deze papierbak liever met een deksel? In onze webshop vind je een swing deksel die perfect op deze papierbak past. Hiernaast kun je optioneel ook nog een scheidingsbak bijbestellen. Zo maak je van jouw papierbak een echte afvalscheider.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 0086876018851 |
| Merk | Rubbermaid |
| Soort | Papierbak |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 88 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 26,6 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Lengte in cm | 36,6 cm |
| Breedte in cm | 26 cm |
| Hoogte in cm | 38,1 cm |
| Eigenschappen | |
| Bediening | Open inworp |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Deksel | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
| Handgrepen | Nee |





