Pearl White Toiletrolhouder voor Maxi Jumbo rollen
45,38
37,50
✓ 2 - 3 werkdagen in huis
Bijbehorende artikelen
- Veel capaciteit per rol
- Vanwege de capaciteit weinig rolwisseling: besparing in tijd
- Afsluitbaar met universele sleutel
Pearl White Jumbo toiletrolhouder Maxi (max 29cm) - 431004
Deze nette Pearl White toiletrolhouder is geschikt voor druk bezochte ruimtes. De semi transparante Jumbo Maxi is geschikt voor toiletrollen met een maximale diameter van 29 cm. Wanneer de eerste rol op is, valt de tweede rol automatisch in positie. De grootte van de rol zorgt voor minder vervanging en daardoor minder arbeid. Is de toiletrol op? Dan vervang je eenvoudig de rol door een nieuwe.
Eigenschappen:
- Kleur: wit
- Materiaal: ABS kunststof
- Afmeting: 33,1 x 12,7 x 35,8 cm (BxDxH)
- Geschikt voor toiletrollen met een maximale diameter van 29 cm
- Veel capaciteit per rol
- Eenvoudig te openen
- Artikel 431004
Passend toiletpapier
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8717278494531 |
| Merk | Euro Products |
| Productlijn | Pearl White |
| Soort | Toiletrolhouder |
| Kleur | Wit |
| Gebruik | Binnen |
| Plaatsing | Muurbevestiging |
| Artikel | 431004 |
| Ruimte | Sanitaire ruimte |
| Afmetingen | |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte in cm | 33,1 cm |
| Diepte in cm | 12,7 cm |
| Hoogte in cm | 35,8 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Eigenschappen papier | |
| Soort toiletrol | Maxi Jumbo |
Andere klanten kochten ook



