Vikan Hygiëne universele afwasborstel blauw
4,84
4,00
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Voldoet aan HACCP-richtlijnen
- Comfortabel in gebruik
- Ideaal voor diverse kleine oppervlakken
De Vikan Hygiëne universele afwasborstel 30883 is een ergonomische handborstel ontworpen voor het effectief reinigen van kleine oppervlakken als tafels, pannen en snijplanken. De borstel is voorzien van medium harde polyester vezels en een schuine handgreep die de hand van de gebruiker verhoogt ten opzichte van het reinigingsoppervlak, waardoor het risico op letsel wordt verminderd.
Eigenschappen
- Afmetingen lxbxh: 260 x 40 x 70 mm
- Materiaal: Kunststof
- Materiaal vezels: Polyester
- Vezel soort: Medium vezels
- Vezel lengte: 22 mm
- Artikel Vikan: 30883
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5705022000773 |
| Merk | Vikan |
| Artikel Vikan | 30883 |
| Productlijn | Vikan Hygiëne |
| Soort | Afwasborstel |
| Type haren | Medium haren |
| Kleur | Blauw |
| Gebruik | Binnen & buiten |
| Afmetingen | |
| Lengte in cm | 26 cm |
| Breedte in cm | 4 cm |
| Hoogte in cm | 7 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal haren | Polyester |
Andere klanten kochten ook







