Vikan Hygiëne handveger 33 cm - zacht
10,89
9,00
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Voldoet aan HACCP-richtlijnen
- Comfortabel in gebruik
- Niet-schurende borstelharen
- Ideaal voor gladde oppervlakken
De Vikan Hygiëne zachte handveger 45873 is een ergonomische veger ontworpen voor het effectief reinigen van fragile oppervlakken. Ideaal voor het vegen van kleine deeltjes zoals bloem, poeder, stof en kruimels, op werkbladen, transportbanden of keukens. Door de zachte haren beschadigt het oppervlak niet, en dankzij de kleurcodering is kruisbesmetting geen optie.
Eigenschappen
- Afmetingen lxbxh: 330 x 35 x 110 mm
- Materiaal: Kunststof
- Materiaal vezels: Polyester
- Vezel soort: Zachte vezels
- Vezel lengte: 52 mm
- Artikel Vikan: 45873
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5705020458736 |
| Merk | Vikan |
| Artikel Vikan | 45873 |
| Productlijn | Vikan Hygiëne |
| Soort | Handveger |
| Type haren | Zachte haren |
| Kleur | Blauw |
| Gebruik | Binnen & buiten |
| Afmetingen | |
| Lengte in cm | 33 cm |
| Breedte in cm | 3,5 cm |
| Hoogte in cm | 11 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal haren | Polyester |
Andere klanten kochten ook







