Klapkrat 600x400x230 mm 43 liter blauw
13,01
10,75
✓ Op voorraad
1 stuk
10,75
10 stuks
10,25 p/st.
Je bespaart 5%
50 stuks
10,00 p/st.
Je bespaart 7%
- Zichtbare inhoud
- Foodgrade: Geschikt voor voedingsmiddelen
- Opvouwbaar en neemt minder ruimte in beslag
- 100% recyclebaar
De klapkrat 600x400x230 mm van 43 liter is niet alleen handig voor het vervoeren van spullen, maar ook voor in de opbergruimte. Dankzij de rode beugels is de krat eenvoudig in te klappen en neemt het weinig ruimte in tijdens het opbergen. De krat is geperforeerd en beschikt over 4 handgrepen. De ingevouwen hoogte van de krat is ± 39 mm.
Eigenschappen
- Afmetingen: 600x400x230 mm
- Materiaal: PP
- Kleur: Blauw
- Eigen gewicht: 1,90 kg
- 4 open handgrepen
- Belastbaar tot 27 kg
- Temperatuurbestendigheid: 0 °C tot +70 °C
Keurmerk
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 6097151591598 |
| Merk | E-Line |
| Soort | Klapkrat |
| Kleur | Blauw |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 43 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Standaard afmeting | 600 x 400 mm |
| Lengte in mm | 600 mm |
| Breedte in mm | 400 mm |
| Hoogte in mm | 230 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Type materiaal | PP Virgin |
| Gebruiksgemak | |
| Foodgrade | Ja |
| Handgrepen | Open 4x |
| Deksel | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
Andere klanten kochten ook







