Sunware vouwkrat 540x380x265 mm 46 liter antraciet
16,94
14,00
✓ Op voorraad
1 stuk
14,00
12 stuks
13,50 p/st.
Je bespaart 4%
56 stuks
12,50 p/st.
Je bespaart 11%
- Stapelbaar
- Foodgrade: Geschikt voor voedingsmiddelen
- Opvouwbaar en neemt minder ruimte in beslag
De Sunware vouwkrat 46 liter is ideaal voor het doen van de boodschappen. Een boodschappentas biedt vaak nog te weinig ruimte of ondersteuning bij het doen van een grotere hoeveelheid boodschappen. De krat is speciaal ontworpen voor het opbergen en vervoeren van levensmiddelen. Maar niet alleen voor boodschappen is het effectief, namelijk ook voor het vervoeren of opslaan van andere spullen. De kratten zijn handig op te vouwen en nemen weinig ruimte in tijdens het opbergen. De krat is eenvoudig te vervoeren dankzij de 2 open handgrepen.
Eigenschappen
- Afmetingen: 54 x 38 x 26,5 cm
- Binnen afmetingen: 49,8 x 33,7 x 25,8 cm
- Materiaal: Kunststof (polypropyleen)
- Kleur: Antraciet
- 2 open handgrepen
- Aanbevolen draaggewicht: 15 kg
Keurmerk
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8711112573062 |
| Merk | Sunware |
| Soort | Vouwkrat |
| Kleur | Antraciet |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 46 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Lengte in mm | 540 mm |
| Breedte in mm | 380 mm |
| Hoogte in mm | 265 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Type materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Gebruiksgemak | |
| Foodgrade | Ja |
| Handgrepen | Open 2x |
| Deksel | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
Andere klanten kochten ook







