Sunware vouwkrat 490x360x245 mm 32 liter blauw
12,71
10,50
✓ Op voorraad
1 stuk
10,50
12 stuks
10,00 p/st.
Je bespaart 5%
56 stuks
9,00 p/st.
Je bespaart 14%
- Stapelbaar
- Foodgrade: Geschikt voor voedingsmiddelen
- Opvouwbaar en neemt minder ruimte in beslag
De Sunware vouwkrat 32 liter is ideaal voor het doen van de boodschappen. Een boodschappentas biedt vaak nog te weinig ruimte of ondersteuning bij het doen van een grotere hoeveelheid boodschappen. De krat is speciaal ontworpen voor het opbergen en vervoeren van levensmiddelen. Maar niet alleen voor boodschappen is het effectief, namelijk ook voor het vervoeren of opslaan van andere spullen. De kratten zijn handig op te vouwen en nemen weinig ruimte in tijdens het opbergen. De krat is eenvoudig te vervoeren dankzij de 2 open handgrepen.
Eigenschappen
- Afmetingen: 49 x 36 x 24,5 cm
- Binnen afmetingen: 45,2 x 30,7 x 23,7 cm
- Materiaal: Kunststof (polypropyleen)
- Kleur: Blauw
- 2 open handgrepen
Keurmerk
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8711112570702 |
| Merk | Sunware |
| Soort | Vouwkrat |
| Kleur | Blauw |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 32 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Lengte in mm | 490 mm |
| Breedte in mm | 360 mm |
| Hoogte in mm | 245 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Type materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Gebruiksgemak | |
| Foodgrade | Ja |
| Handgrepen | Open 2x |
| Deksel | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
Andere klanten kochten ook







