Klapkrat 400x300x170 mm 15 liter blauw
7,87
6,50
✓ Nog 1 op voorraad
1 stuk
6,50
20 stuks
6,25 p/st.
Je bespaart 4%
100 stuks
6,00 p/st.
Je bespaart 8%
- Zichtbare inhoud
- Foodgrade: Geschikt voor voedingsmiddelen
- Opvouwbaar en neemt minder ruimte in beslag
- 100% recyclebaar
De klapkrat 400x300x170 mm van 15 liter is niet alleen handig voor het vervoeren van spullen, maar ook voor in de opbergruimte. Dankzij de rode beugels is de krat eenvoudig in te klappen en neemt het weinig ruimte in tijdens het opbergen. De krat is geperforeerd en beschikt over 4 handgrepen. De ingevouwen hoogte van de krat is ± 33 mm.
Eigenschappen
- Afmetingen: 400x300x170 mm
- Materiaal: PP
- Kleur: Blauw
- Eigen gewicht: 0,90 kg
- 4 open handgrepen
- Belastbaar tot 16 kg
- Temperatuurbestendigheid: 0 °C tot +70 °C
Keurmerk
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 6097155732713 |
| Merk | E-Line |
| Soort | Klapkrat |
| Kleur | Blauw |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 15 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Standaard afmeting | 400 x 300 mm |
| Lengte in mm | 400 mm |
| Breedte in mm | 300 mm |
| Hoogte in mm | 170 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Type materiaal | PP Virgin |
| Gebruiksgemak | |
| Foodgrade | Ja |
| Handgrepen | Open 4x |
| Deksel | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
Andere klanten kochten ook







